Co nabízím

REGRESE
ACCESS BARS
ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT
ACCESS BODY OROCESS – Buněčná paměť
REFERENCE
VEČERY PERLIČKY ŠTĚSTÍ
CENÍK
 

REGRESE

Dokud nezvědomíte nevědomé, bude to řídit váš život a budete to nazývat osudem. C.G.Jung

Regresní technika umožňuje nahlédnout do širších souvislostí života a existence vůbec, čímž může poskytnou zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíme. Přináší v širších souvislostech odpovědi na věčnou otázku: Proč se mi to děje? Je to účinný nástroj k řešení různých různých potíží, které nám ztrpčují život. Postupným procházením v čase se můžeme dostat až na primární událost, kde jsme začali ve svém životě používat onen vzorec chování, který následně utváří realitu dnešních dní. Platí: příčina – důsledek. Některé příčiny nacházíme v tomto životě, jiné v předchozích existencích. Regrese, cesta zpět do vlastní minulosti, tedy někdy i cesta do minulých životů, je řízené vzpomínání, které může výrazně změnit a pozitivně ovlivnit náš současný život. Řízené vzpomínání a vybavování si událostí pod vedením průvodce, nám umožní vybavit si potlačené vzpomínky a jejich vyzdvihnutí z podvědomí. Následným zpracováním dojde k pochopení událostí v předchozích životech, lépe se vyrovnáváme s negativními vlivy těchto událostí a mění se rozhodování v životě současném. Dozvídáme se informace z minula a často docela zásadní, a někdy až s odstupem času nám dojde: Ono to do sebe zapadá! Jinak přijímáme informace, když nám je někdo sdělí, nebo když si je čteme – v regresi si ty situace prožíváme… a máme možnost si sami pojmenovat souvislosti… (na vyžádání zpracovávám písemný zápis)
ACCESS BARS

ACCESS BARS – to je kouzelná příležitost,
jak můžeme tvořit víc radostí, víc lehkostí…
Jen přes naše omezující myšlenky se nám nedaří žít, co si přejem…
Dopřát svému tělu Access Bars – to je příležitost, otevřít vědomí toho, že jsou zde nekonečné možnosti všeho pro všechny….
Začneme procházet velkou změnou…

 

 

Nabízí možnost více se radovat.  Přináší pozitivní změny při uvolňování myšlenek a pocitů. Bars doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností. Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta. Jemný dotek nejprve nastartuje proces a mozkové vlny se zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoli oblasti vašeho života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.Klient se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně po terapii vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním smyslu slova). jeho životě nastávají pozitivní změny, tak nějak samy od sebe. Věci se dějí s minimálním úsilím, přesně podle mantry Access Bars:
Vše v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou.
Access Bars® zahrnuje 32 bodů na hlavě, kde jsou nashromážděny všechny myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během životů nabyli dojem, že jsou důležité. Jakmile dostáváme terapii, je to jako zmáčknutí tlačítka DELETE na počítači. Čím více terapií Bars projdete, tím více začnete vnímat, jak málo síly je potřeba.
Obdržet/přijmout poprvé terapii Bars znamená pro většinu lidí to, že si poprvé dovolí přijímat bez podmínek a obav. Po terapii Bars se začíná z mozku vytrácet záporný elektrický náboj, který se tam nashromáždil.

Metoda ACCESS BARS®
Je účinná, každá terapie nese sebou pozitivní změny.
Je vhodná pro každého, nemá žádné kontraindikace.

 

 

 

 

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT

Je to úžasný proces, který dokáže omladit tvář, je mnohem víc než kosmetický.
A krom toho nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se přes kritický filtr na své tělo.
A jak je to možné?
Většina našeho vnějšího vzhledu je totiž odrazem toho, co se děje v naší mysli a uvnitř našeho těla. Jednotlivá facelift sezení zahrnují kromě příjemných doteků na obličeji i přístupové verbální zpracování, které skutečně posunuje váš názor na stárnutí. Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více frekvencí, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.
Jakmile zjistíte, že váš názor vytváří vaši realitu a přestanete soudit své tělo, můžete se rozhodnout změnit. Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift™ obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Terapie trvá 60-90 minut. Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie, k uvolnění bloků v energetických polích, uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem.

Access Energetický Facelift™ je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Znatelně se zlepší duševní pohoda člověka. Vymazávají se roky „zmrzlých emocí“. Lidé jsou po těchto terapiích mnohem uvolněnější jak ve vzhledu (stažení obličeje, rýhy), tak v chování, mají více zářivý a mladší výraz tváře, méně viditelné vrásky, otoky a kruhy pod očima, atd.

Access Energetický Facelift™ se liší od Access Bars i jiných alternativ. Je jemnější, víc pečující a laskavější pro vás a vaše tělo. Pokud se provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé.

ACCESS BODY OROCESS – Buněčná paměť

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.
Známe celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energické. Pracují s energií těl.
Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.
Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness říká: „Tělo samo vám dá najevo, co potřebuje“.
Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo – vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém se pracuje.
Buněčná paměť – je o odblokování buněk z hlediska, ve kterém uvízly, aby mohly jít zpět a dělat to, co mají dělat. Jedná se o neuvěřitelně dynamický proces, který vytváří zdánlivé zázraky tím, že dovolí tělu, aby se rozhodlo, se uzdravit.

REFERENCE

Regrese s paní Yvet Bachovou jsou pro mě vždy velkým zážitkem lidskosti, pochopení, soucitu a podpory. Paní Yveta mi pomohla prokousat se náročnými partnerskými vztahy a vyřešit si letité dětské problémy s rodiči 🙂 Díky regresní terapii jsem pochopila, proč se mi vrací do života některé situace a proč dělám stále stejné chyby! Paní Yvet pomohla mé šikanované dceři najít radost ze života, když s ní trpělivě hledala příčinu všech jejích problémů, za co jsem jí jako máma neskonale vděčná. Znovu si prožít trauma z minulosti tak, aby se následky už nevracely není pro nikoho jednoduché, a vyžaduje to odvahu, odhodlání a důvěru v terapeuta. Paní Yvet vede své klienty laskavě přímo k podstatě věci, což pomáhá klientům zbavit se problému trvale a jednou provždy.

Daniela – Ostrava

Terapie u Yvettky Bachové jsou pro každého. Pro každého kdo chce ve svém životě něco změnit, kdo je připraven na sobě pracovat, kdo je otevřen novým možnostem. Je to vyjímečné, krásné, bolestné, radostné, plné ponaučení a hlavně, návštěvou a konzultací s ní to všechno teprve začíná. Když si to člověk dovolí, je to nádhera. Moc děkuji za vedení, skvělou práci a úžasný zážitek. Určitě to brzy zopakujeme

Martina Kolková – Ostrava

Ještě jednou Ti Yvett chci poděkovat za to, že jsi fantastický průvodce terapii. Nedělní regrese sice trvala skoro 4 hodiny, přesto to stalo za to a bylo to velké, úžasné, ulevné, osvobozující, léčivé.. Tvoje terapie pro mě jsou jako ZÁZRAKY NA POČKÁNI…❤️🙏Vřele doporučuji všem, kteří prožívají životní stav, situaci které nerozumí, odskočit si k Yvett na terapii… Děkuji Yvettko, Děkuji Děkuji Děkuji 🙏🙏🙏.

Soňa – Hlučín

VEČERY PERLIČKY ŠTĚSTÍ

Ceník:

Regrese:
Dle náročnosti – 1 hod – 500,- Kč (regrese obvykle trvá 2-4 hod)

Acces Bars:
Jednorázová terapie (90 min) ………………… 1.000,- Kč
Tři na sebe navazující terapie:
první terapie (90 min)……………………………… 700,- Kč
druhá terapie (60-90 min) ………………………… 600,- Kč
třetí terapie a každá další (60-90 min)………… 500,- Kč